Košík0

O nás

Vítáme Vás na stránkách firmy Profi-technik Liberec.

Začátkem roku 2018 jsme se přestěhovali do vlastních prostor, kde vám na ploše 500m2, předvedeme bohatý sortiment ručního a elektrického nářadí, zahradní techniky, stavební mechanizace a ostatního zboží.
Profesionálně poradíme, proškolíme a zajistíme případnou dodávku i pronajaté zboží na vámi určené místo.
Zaparkovat můžete na prostorném parkovišti přímo před prodejnou...

Naše prodejna s půjčovnou nabízí široký výběr brusiv, nástrojů pro bourání/sekání, vrtání, řezání, hoblování, sváření, potřeby pro zedníky, obkladače a domací kutily. Nabízí se i  různé druhy svíítidel a prodlužovacích přívodů, spojovacího materiálu a ochranných pracovních pomůcek.
Specialitou je velmi široká nabídka stavební chemie, maziv a konzervačních prostředků. 

Půjčovna nářadí poskytuje širokou škálu strojů a pomůcek pro stavební činnost, práce na zahradě, různé činnosti v domácnosti a volnočasové aktivity.
Zakládáme si na výběru spolehlivé a kvalitní techniky, kterou vám odborně vysvětlí a předvede náš profesionálně proškolený personál. 
S naším nářadím máte jistotu, že platíte jen za stroje, které v danou chvíli potřebujete a efektivně řídíte náklady s nimi spojené.
Nabídku nářadí neustále rozšiřujeme a stroje obnovujeme.
Servis nářadí je nezbytnou součástí naší činnosti. Spolehlivě a v krátkých termínech opravíme nejen stroje zakoupené u nás, ale i u jiných osvědčených výrobců, kteří jsou schopni zajistit dodání požadovaných náhradních dílů (další info viz  menu SERVIS). 
Vzhledem k rychlému a cenově přijatelnému servisu, minimalizujete prostoje vzniklé poruchou či momentální nedostupností potřebného stroje!

Kromě této činnosti provádíme diagnostiku a revize vašeho elektronářadí, případně i jeho ekologickou likvidaci.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.